Czas i koszty dostawy
 
 
Informujemy, że zamówienia nieopłacone w ciągu trzech dni od złożenia zostają anulowane.  
 
Czas realizacji na chwilę obecną wynosi 2-7 dni robocze.
 
Koszt wysyłki kurierem:
 
DPD - 15,5zł każda paczka do 8kg
InPost - 13,99 każda paczka do 8kg
 
Koszt wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów InPost:
15,5zł - paczka może ważyć maksymalnie 3kg
 
 
Powyższa informacja dotyczy paczek ważących nie więcej niż 8kg lub 3kg w przypadku paczek paczkomatowych. Jeśli zamówienie przekracza wagę 8kg zostaje rozłożone na dwie lub więcej przesyłek. Wtedy koszt każdej paczki wynosi 15zł. 
 

Płatność przy odbiorze, bez względu na kwotę zamówienia - 19,99zł  

 

Wysyłka paczek gabarytowych

Zamówienia, które składają się głównie z siana, dużych trocin, kilogramowych paczek ziół i mieszanek nie mogą przekraczać maksymalnyvh, dopuszczalnyh gabarytowych wymiarów paczki (70*50*50). Z tego powodu waga zamówienia nie może przekroczyć 8kg - powyżej tej wagi produkty zazwyczaj nie zmieszczą się w największy, dopuszczalny karton firmy kurierskiej. Firmy kurierskie naliczają bardzo wysokie kary dla paczek ponadgabarytowych, którymi jesteśmy obciążani my, jako nadawca paczki. Jeśli produkty w koszyku ważą więcej niż 8kg ale nie są duże gabarytowo (karmy, granulaty, żwirki) - prosimy o kontakt jurajskiesianko@gmail.com

 
Czas realizacji
 
Wszystkie nasze produkty są pakowane ręcznie, dopiero po otrzymaniu zamówieniu. Dlatego cieszą się tak dużą popularnością i są zawsze najwyższej jakości. 
 
Na chwilę obecną mamy wydłużony czas realizacji spowodowany bardzo dużą ilością zamówień i jednoczesnym otwieraniu magazynu w Warszawie. Prosimy o wyrozumiałość - każde złożone zamówienie zostanie zrealizowane. Dokładamy wszelkich starań aby czas oczekiwania był jak najkrótszy. 
  
Czas realizacji --> czas potrzebny na spakowanie i skompletowanie zamówienia, zazwyczaj jeden-dwa dni robocze (czyli bez sobót, niedziel, świąt i innych dni ustawowo wolnych od pracy) + czas doręczenia paczki przez przewoźnika (na następny dzień roboczy od nadania).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl