Wkrótce zmienimy nazwe sklepu 0
Wkrótce zmienimy nazwe sklepu

Chcielibyśmy się z Wami podzielić ważną informacją dotyczącą naszego sklepu internetowego. Nasza historia sięga daleko, a ta decyzja nie była łatwa. Jednak po głębokim zastanowieniu i analizie, doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas na pewne zmiany.

Początki naszego sklepu były skromne, ale z pasją i zaangażowaniem udało nam się zbudować markę, z którą jesteśmy dumni. Przez lata słuchaliśmy Waszych opinii, reagowaliśmy na Wasze potrzeby i stawialiśmy na jakość, abyście zawsze mogli polegać na naszym sklepie.

Niemniej jednak, aby lepiej odzwierciedlić naszą rosnącą wizję i zaangażowanie w innowacje, postanowiliśmy dokonać pewnej zmiany. Z dumą prezentujemy nową nazwę sklepu - Królik Zielarz. Ta decyzja nie oznacza rezygnacji z naszych korzeni, lecz jest krokiem w przód, ku lepszej przyszłości.

Nowa nazwa odzwierciedla naszą świeżość, nowoczesność oraz zobowiązanie do ciągłego doskonalenia. To dla nas nowy etap, który chcemy przejść razem z Wami.

Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę, za każdy zakup, za zaufanie, które nam okazujecie. Liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie w tym przejściowym okresie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście podzielić się swoimi myślami na temat tej zmiany, śmiało dajcie nam znać.

Jesteśmy przekonani, że Królik Zielarz to krok we właściwym kierunku, i mamy nadzieję, że będziecie kontynuować z nami tę ekscytującą podróż.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl