Sianko Jurajskie
Producent naturalnego sianka i ziół prosto z jurajskich łąk

Oficjalny sklep Jurajskiego Sianka

Kraj pochodzenia: Polska

Jurajskie Sianko prosto ze aromatycznych łąk Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a dokładniej z terenu Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Sianko z dodatkami lub bez, pyszne i zielone - podstawowy element diety królików i gryzoni. Zawiera w swoim składzie kilkadziesiąt traw i ziół. Nasze siano zostało zebrane w słoneczny dzień, z niezwykłą starannością, w ciągu 72h od momentu skoszenia. Jest to produkt polski, z łąk ekologicznych.

Nasze produkty pakujemy ręcznie, stosujemy więc różne formy pakowania naszego sianka i ziół:

  • celofan, czyli folia celulozowa, która ulega biodegradacji i może być kompostowana (standardowy sposób pakowania)
  • doypack, czyli torebka celofanowo-papierowa z klipsem do łatwego zamykania i otwierania, opakowanie stojące w pionie,
  • papierowe torebki, czyli najbardziej ekologiczna forma - nie wszystko się da w nią zapakować, ale jak się da, to możemy!

Z czasem zaczęliśmy poszerzać ofertę naszej firmy o inne naturale produkty dla królików i gryzoni - specjalistyczne mieszanki ziół, suszone zioła, warzywa i owoce, a także różnego rodzaju gryzaki i smakołyki. Produkty przez nas specjalnie wyselekcjonowane, najczęściej pochodzące bezpośrednio z naszego gospodarstwa, zawsze ręcznie przebrane oraz spakowane. 

Standardowo nasze produkty są pakowane w folię celulozową, ale na specjalne życzenie naszych klientów możemy to co się da zapakować w doypacki albo w papierowe torebki. I to nie wszystko! Często zamawiając u nas np. paśnik dostaniesz go od razu z próbką naszego Jurajskiego Sianka na dobry początek i na spróbowanie, czy przypadnie uszakom do gustu! A wszystko po to, by nasi klienci poczuli się dopieszczeni i zadowoleni.

Jurajskie Sianko

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl